III. ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Сьогодні 29.11.2021 року відбулося 3 засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку Великоберезької громади на період до 2027 року.   Були розглянуті питання бачення майбутнього громади та шляхи досягнення мети. Модератором засідання робочої групи виступав  експерт зі стратегічного планування  - Лукша Олег Васильович.

II. ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

19.11.2021 року відбулося  II. засідання робочої групи зі стратегічного планування Великоберезької територіальної громади. У роботі взяв участь  представник Офісу Реформ Закарпатського РВ АМУ - експерт зі стратегічного планування - Лукша Олег Васильович. На засіданні робочої групи було проведено SWOT - аналіз можливості нашої громади, динаміка та особливість соціально-економічного розвитку громади. Проведено аналіз внутрішніх можливостей, які є притаманні нашій громаді, аналіз внутрішніх чинників, які є слабкими ланками громади. Також розглянуті та проаналізовані зовнішні фактори , які не залежать  від спільноти громади та загрози , які безпосередньо не залежать від спільноти громади, але які можуть становити загрозу для її розвитку . Модератором II. засідання робочої групи був  експерт зі стратегічного планування - Лукша Олег Васильович.

Перше засідання робочої групи з розробки Проекту Стратегії Розвитку Великоберезької територіальної громади на період до 2027 р.

Вчора  відбулося перше засідання робочої групи з розробки Проекту Стратегії Розвитку Великоберезької територіальної громади на період до 2027 р. До складу робочої групи входять голови постійних депутатських комісій, старости Берегуйфалівського та Квасівського старостинського округу, керівники державних установ, начальники відділів та служб громади , підприємці, представники громадських організацій,  а також представники Офісу Реформ Закарпатського Регіонального відділення Асоціації Міст України.  Стратегія розвитку громади є важливим документом для подальшого розвитку наших населених пунктів, для визначення пріоритетів нашої громади, для спільних взаємодій із мешканцями нашої громади. Були визначені основні напрями вирішення проблем, які стоять перед нашою громадою. У засіданні робочої групи взяв участь представник Офісу Реформ Закарпатського РВ АМУ – експерт зі стратегічного планування – Лукша Олег Васильович.