Перше засідання робочої групи з розробки Проекту Стратегії Розвитку Великоберезької територіальної громади на період до 2027 р.

Дата: 10.11.2021 11:03

Вчора  відбулося перше засідання робочої групи з розробки Проекту Стратегії Розвитку Великоберезької територіальної громади на період до 2027 р. До складу робочої групи входять голови постійних депутатських комісій, старости Берегуйфалівського та Квасівського старостинського округу, керівники державних установ, начальники відділів та служб громади , підприємці, представники громадських організацій,  а також представники Офісу Реформ Закарпатського Регіонального відділення Асоціації Міст України.  Стратегія розвитку громади є важливим документом для подальшого розвитку наших населених пунктів, для визначення пріоритетів нашої громади, для спільних взаємодій із мешканцями нашої громади. Були визначені основні напрями вирішення проблем, які стоять перед нашою громадою. У засіданні робочої групи взяв участь представник Офісу Реформ Закарпатського РВ АМУ – експерт зі стратегічного планування – Лукша Олег Васильович.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)