Я, Калі Маріанна Дюлівна народилася 30 листопада 1976 року в м.Берегове Закарпатської області. Громадянка України, позапартійна, не судима. Заміжня.

З 1983 року по 1991 рік навчалася у ЗОШ І-ПІ ступенів с.Великі Береги Берегівського району Закарпатської області.

У 1991 -1994 рр. навчалася у Мукачівському радгосп-технікумі, за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності», де здобула диплом молодшого спеціаліста.

Після закінчення Мукачівського радгоспу-технікуму, з 1994 року по 2000 рік працювала в ТП «Берегвідек» с.В.Береги, на посаді бухгалтера.

У зв'язку із реорганізацією господарства із 01.04.2000 року по 06.10.2005 року працювала на посаді бухгалтера у СТзОВ «Атак».

У вересні 2005 року була обрана секретарем виконавчого комітету Великоберезької сільської ради, а у квітні 2006 року обрана на посаду секретаря Великоберезької сільської ради, де і працюю по теперішній час.

До складу сім'ї входять:

Чоловік - Калі Ендре Ендреєвич, 1972 р.н., працює в ТЗОВ СП «ХОХБЕРЕГ», де займає посаду кравця;

Син - Калі Роберт Ендреєвич, 1995 р.н., у 2017 році закінчив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького, де здобув освіту бакалавра за спеціальністю «Ветеринарна медицина». На сьогоднішній день постійного місця роботи немає;

Донька - Калі Ніколетт Ендреєвна, 2002 р.н. навчається у коледжі Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці 11 за спеціальністю «Дошкільна освіта»;

Бабуся - Пушкаш Ленке Олександрівна, 1926 р.н., пенсіонерка.

Разом із сім'єю проживаю за адресою: с.Великі Береги, вул. ІІ Ракоці Ф., буд.24 Берегівського району Закарпатської області.