У вівторок, 5 березня 2024 року, відбудеться засідання Великоберезької сільської ради.

Початок роботи - 16:00 к.ч

Порядок денний:

1. Про утворення сектору містобудування, архітектури та земельних відносин Великоберезької сільської ради та затвердження Положення.

2. Про затвердження Положення про преміювання працівників

Великоберезької сільської ради та Положення про оплату праці.

3. Про план роботи Великоберезької сільської ради на 2024 рік.

4. Про передачу оператору газорозподільної системи ТОВ

«ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» на користування складові газорозподільної системи на території Великоберезької сільської ради (територіальної громади).

5. Про надання невикористаної основної щорічної відпустки

Великоберезькому сільському голові (ТГ) Урста І.І.

6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету

територіальної громади за 2023 рік.

7. Про затвердження Статутів Будинків культури та клубу Великоберезької сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

8. Про затвердження Статутів Бібліотек Великоберезької сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

9. Про внесення зміни до «Програми благоустрою Великоберезької територіальної громади на 2021-2025 роки».

10. Про внесення зміни до Плану заходів Програми фінансової підтримки Спільного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 - 2024 роки (нова редакція).

11. Про затвердження Плану заходів щодо наповнення та економного використання коштів бюджету сільської територіальної громади у 2024 році.

12. Про відшкодування пільгових медикаментів мешканцям територіальної громади, які уклали декларацію з сімейним лікарем, які не є працівниками Спільного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» територіальних громад Берегівського

району Закарпатської області.

13. Звіт сільського голови «Про роботу Великоберезької сільської ради за 2023 рік».

14. Звіт про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Великоберезької сільської ради за 2023 рік.

15. Звіт про підсумки роботи закладів культури Великоберезької сільської ради за 2023 рік.

16. Про внесення змін до рішення Великоберезької сільської територіальної громади від 21 грудня 2023 року № 906 «Про бюджет Великоберезької сільської територіальної громади на 2024 рік.

17. Земельні питання.

18. Різні питання.

Lehet, hogy egy kép erről: szöveg