Спілкуватися з Податковою службою можна дистанційно

Дата: 11.12.2020 14:53

Спілкуватися  з Податковою службою можна дистанційно

Про новий електронний сервіс Державної Податкової Служби України «InfoTAX», котрий був запроваджений на початку листопада цього року  спілкувалися начальник Берегівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області Петро Дудаш та новообраний голова Великоберезької ОТГ  Іван Урста.

Відтепер спілкуватися  з Податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX». Через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:  стан розрахунків з бюджетом;  реєстраційні та облікові дані; про результати обробки документів; про строки подання звітності та сплати податків.

З січня 2021 року буде запроваджено наступний етап у розвитку сервісу, тож платники, до вже доступного функціоналу отримають ще чотири можливості:  передзаповнення звітності платниками єдиного податку;  перехід до сплати податків у «два кліки»;  оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Петро Дудаш наголосив, що для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX (https://t.me/infoTAXbot), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

Підписатись на телеграм-канал ДПС можна за посиланням https://t.me/tax_gov_ua