“Сонячний РеСтарт  2025”

“Сонячний РеСтарт  2025”

Благодійна організація «Благодійний Фонд «RePower Ukraine Foundation»  запускає реєстрацію на новий набір безкоштовного курсу “Сонячний РеСтарт  2025” для проектувальників/-ць та монтажників/-ць сонячних електростанцій.

Безоплатне протезування та засоби реабілітації

Безоплатне протезування та засоби реабілітації

Прагнемо допомогти кожній людині адаптуватися до нових умов та повернутися до активного соціального життя — у 2024 році держава спрямувала понад 5 мільярдів гривень на протези та інші засоби реабілітації. Так, минулого року видано більш як 416 тисяч допоміжних засобів реабілітації для 108 тисяч українців. Зокрема, у _ області отримали _ засобів _ людей.  Більше про державну програму протезування дізнавайтеся на платформі, яку запустили @Міністерство соціальної політики України та @Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю. Відвідайте її за посиланням  protez.msp.gov.ua

1500 грн на заняття спортом

1500 грн на заняття спортом

1 500 грн на заняття спортом Як отримати? Для кого? Учасники бойових дій; Особи з інвалідністю внаслідок війни (ОІВВ). Що потрібно: Онови Дію та зайди у застосунок Знайти “Сервіси” Вибери “Ветеранський спорт” (Якщо у Сервісах немає “Ветеранського спорту” — оновить застосунок Дія.) Пройди перевірку Дії Вибери банк та Дія.Картку Натисни “Далі”. Перевір заяву Натисни “Надіслати” Готово! Заявка в роботі Коли податися, щоб отримати виплату? до 20 січня. Наступні квартали відповідно – від 1 до 20 квітня, 1 до 20 липня та 1 до 20 жовтня. Де використати? В будь-якому спортивному закладі, який працює офіційно за кодом 7941 «Фізична культура і спорт» Коли треба використати кошти? Кошти, отримані в січні, потрібно витратити до кінця березня Кошти потрібно використати повністю або частково впродовж кварталу (трьох місяців), в якому їх зарахували. Використали частково — залишки повернуться на рахунки Мінветеранів, + наступна виплата в наступному кварталі відбудеться автоматично. Не використали кошти — вони повернуться на рахунки Мінветеранів,+ припинення участі у програмі. Алеможна знов сформувати заявку та отримати виплату у наступному кварталі. Не відображається посвідчення ветерана у Дії? (Це може відбуватись через відсутність фото в реєстрах) Якщо ваші дані внесені до ЄДРВВ — Ви так само можете подати заяву у застосунку Дія на участь у програмі Ветеранський спорт. Ви – учасник бойових дій чи маєте інвалідність внаслідок війни, але в ЄДРВВ відсутня відповідна інформація. Як внести дані до реєстру? Зверніться до Мінветеранів на порталі — https://appeal.mva.gov.ua за номерами 0632271456 або 0632302788.

Як Захиснику/Захисниці оформити групу інвалідності в новій системі оцінювання

Як Захиснику/Захисниці оформити групу інвалідності в новій системі оцінювання

Військовослужбовці, які зазнали поранення, травми, контузії, каліцтва або погіршення стану здоров'я, мають право на державну підтримку та соціальні гарантії. Розповідаємо, як встановлюють групу інвалідності в новій системі оцінювання повсякденного функціонування особи.

БЕЗОПЛАТНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ

БЕЗОПЛАТНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ

БЕЗОПЛАТНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ: ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ? Військові та ветерани можуть безоплатно отримати комплексну стоматологічну допомогу в рамках пілотного проєкту НСЗУ та МОЗ “Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”. Послуги вже доступні в 331 медзакладі України, зокрема і в Лікарні Святого Мартина. Комплексну стоматологічну допомогу безоплатно як за направленням лікаря, так і за самозверненням можуть отримувати ветерани війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, військовослужбовці, які поки не отримали статус учасника бойових дій, але продовжують виконувати бойові завдання. Для отримання послуг із зубопротезування/ зуболікування потрібно звернутися медзакладу-учасника пілотного проєкту, який уклав договір з НСЗУ та написати заяву в довільній формі (про отримання послуги вперше). Також треба надати копії документів з пред’явленням їх оригіналів: -паспорт громадянина України; - облікова картка платника податків; -посвідчення (УБД / особи з інвалідністю внаслідок війни / посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу). Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту, згідно з постановою Уряду становить: із зубопротезування — 14 984 гривні. Пацієнт може скористатися пілотним проєктом один раз протягом року; із зуболікування — 24 952 гривні. Повний перелік послуг в межах пакетів “Зубопротезування” та “Зуболікування” можна переглянути на сайті НСЗУ за посиланням: https://cutt.ly/qegZqM9q. Знайти заклад, який надає послуги зубопротезування зуболікування можна зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або скориставшись онлайн-картою НСЗУ “Надавачі медичних послуг за напрямом “Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”. https://cutt.ly/EeDcB8Av . Лікарня Святого Мартина м.Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні) вул.А. Новака (колишня Пирогова), 8-13 (стаціонарні відділення) call-центр: 067 825 2225 095 825 2225