Оголошення !!!

Дата: 21.04.2021 09:20

Оголошення!

Великоберезька сільська рада (ОТГ) Берегівського району оголошує конкурс на збір та вивоз ТПВ з населених пунктів Великоберезької територіальної громади  (Великі Береги, Берегуйфалу, Квасово, Верхні та Нижні Ремети).

В конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи , які забезпечені технічними засобами для надання вищезгаданих послуг та які відповідають умовам ст.35 Закона України «Про відходи».

Конкурсну документацію можна подавати до 20 травня 2021 р. по адресу : с. Великі Береги , вул. II Ракоці Ференца 78.

За додатковою  інформацією стосовно проведення конкурсу звертатися за номером: 0665351372.

Розгляд конкурсних пропозицій буде проводитися 21 травня 2021 року о 10:00 годині у великому залі Великоберезької сільської ради.