II. ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 22.11.2021 14:27

19.11.2021 року відбулося  II. засідання робочої групи зі стратегічного планування Великоберезької територіальної громади. У роботі взяв участь  представник Офісу Реформ Закарпатського РВ АМУ - експерт зі стратегічного планування - Лукша Олег Васильович. На засіданні робочої групи було проведено SWOT - аналіз можливості нашої громади, динаміка та особливість соціально-економічного розвитку громади. Проведено аналіз внутрішніх можливостей, які є притаманні нашій громаді, аналіз внутрішніх чинників, які є слабкими ланками громади. Також розглянуті та проаналізовані зовнішні фактори , які не залежать  від спільноти громади та загрози , які безпосередньо не залежать від спільноти громади, але які можуть становити загрозу для її розвитку . Модератором II. засідання робочої групи був  експерт зі стратегічного планування - Лукша Олег Васильович.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)