1. “Про результати відпрацювання в с. Великі  Береги.”

- Інформує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

2.Про результати відпрацювання в с. Нижні Ремети.

- Інформує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

3. Про  благоустрій населених пунктів та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території Великоберезької сільської ради (ТГ).

- Інформує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

4. Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Великоберезької сільської ради(ТГ).

- Інформує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

5. Про надання дозволу на проведення та зйомку Всеукраїнського Благодійного Спортивного Заходу – Турнір «IRON FISH» 21-23 квітня 2023 року.

- Інформує керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

6.Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування Огарь Антона.

- Інформує начальник служби у справах дітей Христина ІЩЕНКО.

7.Про призначення опікуна над малолітнім Огарем Антоном, Огарь Івана Івановича.

- Інформує начальник служби у справах дітей Христина ІЩЕНКО.

8. Про влаштування до Чинадіївськогь дошкільного навчального закладу (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради дітей позбавлених батьківського піклування:Маринка Регіни Барнівни, 06.09.2016 року народження; Маринка Вівіен Барнівни, 23.07.2015 року народження; Маринка Марії Барнівни, 11.02.2014 року народження.

- Інформує начальник служби у справах дітей Христина ІЩЕНКО.

9. Про влаштування дитини позбавленої батьківського піклування Маринка Шандора Шандоровича, 30.05.2019 року народження до КНП «ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ» Закарпатської обласної ради.

- Інформує начальник служби у справах дітей Христина ІЩЕНКО.

10. Про затвердження Перспективного плану роботи з військового обліку                                              військовозобов’язаних, призовників та резервістів  на 2023 рік.

-Інформує  інспектор ВОС Великоберезької сільської ради, Вікторія МАКСИМ.