ДОПОМОЖИ КРАЇНІ - СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО!

ДОПОМОЖИ КРАЇНІ - СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО!

Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної – військової адміністрації повідомляє про впровадження програми «Відповідальне споживання» за участі НЕК «Укренерго» у закладах освіти області. З цією метою доводимо до відома щодо важливості додержання правил ощадливого споживання електроенергії, інструментів та обладнання, економії енергоресурсів, дотримання енергоефективності, енергозбереження, зокрема у побуті.  

Нова магістерська програма «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

Нова магістерська програма «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

Щоб стати студентом даної магістерської програми потрібно: 1. Зареєструватись на здачу ЄВІ та ЄВФВ (галузь 07 Управління та адміністрування) до 29.05 - детальніше за покликанням https://shorturl.at/1F0Cf або https://shorturl.at/mJOme 2. Скласти іспити у липні 2024 року. 3. Подати заяву на вступ після 20 липня тут https://zno.testportal.com.ua/master/login (після реєстрації на ЄВІ) 4. Почати навчатись. Додаткова інформація про програму на сайті ЛНТУ за покликанням: https://shorturl.at/77JDR Опис програми за покликанням: https://shorturl.at/WGYd3 У разі додаткових питань можна звертатися до гаранта програми, кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького національного технічного університету – Максима Войчука за електронною адресою - maksym.voichuk@lutsk-ntu.com.ua Дана магістерська програма стартує за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в України та ГО «Молодіжна Платформа». Творимо молодіжну політику України разом і чекаємо тебе студентом чи студенткою на нашій магістерській програмі.

БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

БЕЗОПЛАТНА ПРАВНИЧА ДОПОМОГА

  В Україні можна отримати юридичні послуги безоплатно. Їх надає, зокрема, система безоплатної правничої допомоги (БПД). Система БПД має мережу точок доступу до правничої допомоги по всій Україні та надає правові консультації телефоном та онлайн.

Важлива інформація!

Важлива інформація!

У вівторок, 5 березня 2024 року, відбудеться засідання Великоберезької сільської ради.